Najczęściej czytane porady

Opłata ZAiKS za wesele

Opłata ZAiKS za wesele

W ferworze przygotowań weselnych łatwo zapomnieć o uiszczeniu opłaty do ZAiKS-u. Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych to stowarzyszenie autorów...

Wasze ślubne galerie

Reklama
Wtorek, 13 Marzec 2012 21:39

Ślubne prezenty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu Młodej Pary oraz zaproszonych gości. To wielka zmiana zarówno dla młodych jak i ich rodzin, to początek nowego, wspólnego życia. Wszyscy – rodzice, goście weselni, a przede wszystkim Nowożeńcy – chcą, aby ten dzień i to wydarzenie pozostało na zawsze w pamięci Młodej Pary. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do pamiątek ślubnych – przede wszystkim zdjęć oraz prezentów, otrzymanych w tym dniu na nową drogę życia.

Każdego roku wielu gości weselnych staje przed dylematem wyboru prezentu na ślub. Łatwym i praktycznym rozwiązaniem jest koperta z pieniędzmi. Warto jednak zadbać, aby upominek dla Młodej Pary był niepowtarzalny i wyjątkowy, a dodatkowo był pamiątką kojarzoną z osobą darczyńcy.

klieliszki ślubne jako prezentyWyroby ze szkła są świetną propozycją na elegancki i ponadczasowy prezent. Z jednej strony szkło jest uniwersalne i ma praktyczne zastosowanie, a jednocześnie można zaspokoić różnorodne gusta, wybierając z szerokiej gamy wzorów, kolorów i dekoracji. Największy wybór produktów o doskonałej jakości, idealnie nadających się na ślubne prezenty, oferuje marka KROSNO. Rozbudowane komplety szkła, a także ręcznie formowane, ekskluzywne wyroby do dekoracji wnętrz dostępne są w zestawach na każdą kieszeń.

Doskonałą pamiątką dnia ślubu są też ślubne kieliszki, w których Młoda Para wznosi toast na weselnym przyjęciu. Kieliszki te przydadzą się także podczas świętowania kolejnych rocznic ślubu. Wąskie kielichy ze smukłą nóżką ozdabiane mogą być szklanymi serduszkami, a wyjątkową okazję podkreśla unikatowe zdobienie: wygrawerowana data ślubu i imiona małżonków. Każdy ślubny kieliszek jest niepowtarzalny, a dzięki niemu Nowożeńcy będą mogli wracać pamięcią do wyjątkowego dnia ślubu przez długie lata.

Dodaj komentarz

Przekierowanie do serwisu nasz-album.pl

Sonda

Ile pieniędzy dajesz na wesele razem z osobą towarzyszącą?

Odpisz na forum:

26/11/2015 14:54
26/11/2015 14:52
26/11/2015 13:16
26/11/2015 12:23